ZintegrujMY się
Nasza Szkoła dołączyła do akcji #zintegrujMYsię zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, obchodzonego 3 grudnia. Celem akcji jest promowanie tolerancji, szacunku, otwartości oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat ograniczeń, z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnością.
Dzisiejszymi aktywnościami włączyliśmy się w akcję #zintegrujMYsię promowaną przez Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 7 w Zamościu.
Wspólna zabawa i praca to, naszym zdaniem, najlepszy sposób na integrację!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!