Na strzelnicy
Dnia 04.06.2024r. uczniowie klas siódmych uczestniczyli w zawodach w strzelectwie sportowym zorganizowanych przez ZSP5 . Poznali sposoby strzelania z broni krótkiej (pistolet interaktywny, pistolet pneumatyczny) i długiej (karabin).
Strzelali do celu z różnych odległości 10 i 50 metrów oraz oraz do oddalającego się celu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!