Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

ZintegrujMY się

Ocena 0/5

Nasza Szkoła dołączyła do akcji #zintegrujMYsię zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, obchodzonego 3 grudnia. Celem akcji jest promowanie tolerancji, szacunku, otwartości oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat ograniczeń, z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnością.

Dzisiejszymi aktywnościami włączyliśmy się w akcję #zintegrujMYsię promowaną przez Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 7 w Zamościu. 

Wspólna zabawa i praca to, naszym zdaniem, najlepszy sposób na integrację!

Galeria zdjęć

Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu gazetka szkolna ze zdjęciami. Na zdjęciu uczniowie graja. Na zdjęciu uczniowie grają. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu uczniowie grają. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu uczniowie rysują.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności