Misie w akcji
Z okazji Dnia Pluszowego Misia nasi wolontariusze udali się z wizytą do przedszkolaków z Ośrodka Krok za krokiem. Przygotowali zabawy i piosenki, by wspólnie uczcić ten dzień. Najwięcej radości sprawił dzieciom olbrzymi miś, z którym chętnie się bawiły, a następnie odbyła się misiowa sesja zdjęciowa. Na zakończenie wolontariuszki rozdały dzieciom odblaskowe misie. Otrzymały za to piękne podziękowanie.
To kolejna inicjatywa, która rozwija w wolontariuszkach empatię i wrażliwość, a także pomaga zdobywać nowe doświadczenia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!