Czarujemy, losujemy. Co nas czeka wiedzieć chcemy.
28 listopada odbyła się szkolna zabawa andrzejkowa dla klas 1-3. Gospodarzami byli uczniowie klas trzecich, którzy przygotowali wróżby dla swoich młodszych kolegów. Można było dowiedzieć się, co nas czeka następnego dnia, jaki zawód będziemy wykonywali oraz jakie imię będzie miał nasz przyjaciel z przyszłości. Nie obyło się też bez wspólnych tańców i zabaw przy ulubionej muzyce. Uśmiechu, radości oraz zabaw było wiele, a wspólnie spędzony czas minął uczniom w miłej atmosferze.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!