Zuchy na festiwalu piosenki
W dniach 4-5 kwietnia zuchy ze 141, GZ "Słoneczne Promyki" uczestniczyły w Chorągwianym Festiwalu Piosenki Harcerskiej "Zamojskie Poezjogranie" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rafała Zwolaka.
Festiwal zgromadził liczną grupę zuchów i harcerzy z naszej chorągwi. W piątkowy wieczór goście mieli okazję poznać nasze piękne miasto podczas "Gry Miejskiej". Patrole gości i gospodarzy rozwiązywały łamigłówki, wykonywały doświadczenia, poznawały zabytki i historię Zamościa, układały kolejne zwrotki festiwalowej piosenki.
W sobotę Klub Batalionowy rozbrzmiewał harcerskimi piosenkami. Zacni organizatorzy, zaproszeni goście, jurorzy i widownia czuwali nad przebiegiem festiwalu. Wyłoniono zwycięzców, ale najważniejsza była wspólna zabawa i spotkanie. Oczywiście żaden uczestnik nie wyszedł bez upominku od licznych sponsorów. Wielkie gratulacje i podziękowania należą się rodzicom, którzy świetnie zaopiekowali się zuchami podczas dwudniowych zmagań. Brawo!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!