Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Zuchy na festiwalu piosenki

Ocena 0/5

W dniach 4-5 kwietnia zuchy ze 141, GZ "Słoneczne Promyki" uczestniczyły w Chorągwianym Festiwalu Piosenki Harcerskiej "Zamojskie Poezjogranie" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rafała Zwolaka.

Festiwal zgromadził liczną grupę zuchów i harcerzy z naszej chorągwi. W piątkowy wieczór goście mieli okazję poznać nasze piękne miasto podczas "Gry Miejskiej". Patrole gości i gospodarzy rozwiązywały łamigłówki, wykonywały doświadczenia, poznawały zabytki i historię Zamościa, układały kolejne zwrotki festiwalowej piosenki.

W sobotę Klub Batalionowy rozbrzmiewał harcerskimi piosenkami. Zacni organizatorzy, zaproszeni goście, jurorzy i widownia czuwali nad przebiegiem festiwalu. Wyłoniono zwycięzców, ale najważniejsza była wspólna zabawa i spotkanie. Oczywiście żaden uczestnik nie wyszedł bez upominku od licznych sponsorów. Wielkie gratulacje i podziękowania należą się rodzicom, którzy świetnie zaopiekowali się zuchami podczas dwudniowych zmagań. Brawo!

Galeria zdjęć

Na zdjęciu dzieci bawia się. Na zdjęciu zuchy na scenie. Na zdjęciu zuchy na scenie. Na zdjęciu zuchy na scenie. Na zdjęciu zuchy na scenie.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności