Nasze dziewczęta na konkursie tanecznym.
W miniony piątek 28 marca w SP Nr 8 odbył się 12 Wiosenny Konkurs Taneczny. Dziewczęta z klasy szóstej zaprezentowały różne style taneczne: street dance, hip-hop , taniec latynoamerykański.
Do rywalizacji przystąpiło ponad 50 osób. Każdy uczestnik został nagrodzony gorącymi brawami i pamiątkowymi dyplomami. Oczekując na werdykty sędziów dziewczęta i chłopcy z kilku szkół utworzyli popisowe kółko taneczne.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!