Z Erasmus+ w Rumunii
W dniach 7 - 11 kwietnia uczniowie naszej szkoły biorą udział w pierwszym spotkaniu projektowym Erasmus + 'No planet B'. Gospodarzem spotkania jest szkoła w Jassach w Rumunii. Tematem przewodnim projektu jest ekologia i nasz wpływ na środowisko naturalne. Obejrzeliśmy dzisiaj prezentacje o szkołach oraz zasobach leśnych państw uczestniczących w projekcie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!