Zdrowy talerz, czyli majowe zadanie interdyscyplinarne.
W maju uczniowie klas 4-6 zajmowali się zdrowym stylem życia. Zgodnie z hasłem" Żyję zdrowo, jem kolorowo", układali ankiety na temat nawyków żywieniowych swoich kolegów oraz aktywnego trybu życia. Przygotowali i wspólnie zjedli zdrowe drugie śniadanie, pamiętając o zasadach nakrywania do stołu i higienie przygotowania posiłku. Projektowali zdrowy talerz oraz przygotowali i przeprowadzili zawody sportowe. Uczniowie zadania wykonywali w szkolnej kuchni wyposażonej w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.
Uczniowie klasy siódmej zastanawiali się, co to znaczy być odpowiedzialnym, a klasy ósme pracowały wokół tematu: Moje lata w szkole podstawowej -wspomnienia, refleksje i ślad, który zostawiam. Wszyscy uczniowie mogli wykazać się inwencją i zaangażowaniem w przygotowaniu i wykonaniu ciekawych zadań.
#LaboratoriaPrzyszlosci#laboratoriaprzyszlości


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!