Z wizytą na XV Dniach Motoryzacji
Klasy 8a i 7a wzięły udział w XV Dniu Motoryzacji zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 zwany potocznie „Mechanikiem”. Była to świetna impreza, z mnóstwem atrakcji, ciekawymi pokazami. Zdecydowanie warto było wziąć udział.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!