Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Zdrowy talerz, czyli majowe zadanie interdyscyplinarne.

Ocena 0/5

W maju uczniowie klas 4-6 zajmowali się zdrowym stylem życia. Zgodnie z hasłem" Żyję zdrowo, jem kolorowo", układali ankiety na temat nawyków żywieniowych swoich kolegów oraz aktywnego trybu życia. Przygotowali i wspólnie zjedli zdrowe drugie śniadanie, pamiętając o zasadach nakrywania do stołu i higienie przygotowania posiłku. Projektowali zdrowy talerz oraz przygotowali i przeprowadzili zawody sportowe. Uczniowie zadania wykonywali w szkolnej kuchni wyposażonej w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Uczniowie klasy siódmej zastanawiali się, co to znaczy być odpowiedzialnym, a klasy ósme pracowały wokół tematu: Moje lata w szkole podstawowej -wspomnienia, refleksje i ślad, który zostawiam. Wszyscy uczniowie mogli wykazać się inwencją i zaangażowaniem w przygotowaniu i wykonaniu ciekawych zadań. 

#LaboratoriaPrzyszlosci#laboratoriaprzyszlości

Galeria zdjęć

d44567d5-a243-4aaf-bbd1-74f86343a735 ea53fc47-503a-4096-b4c6-0d2b50d3d827 82d52228-2644-48f8-ab52-c9839a5a297f 0915d40a-22fc-40de-b730-fb26236d76ba 0881ecd2-bddf-4d63-a5c4-9671a10e06a2 24661866-4fe5-478a-9013-9ce4530afb86 8f13a704-1564-4c18-835c-e7bbbe70dd00 0ebaec1a-48c3-47d7-88c4-a7de31029381 3a92fae1-6086-45fd-8a7a-6e7b7e4b0d52
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności