Młodzi samorządowcy
27 maja przedstawiciele samorządu uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Sejmiku Samorządów Uczniowskich Zamojskich Szkół Podstawowych, który zorganizowała Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu.
Tematem spotkania były wartości ważne w życiu młodych ludzi.
Uczniowie mieli okazję poznać się, dyskutować, kształtować umiejętności społeczne i obywatelskie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!