Patriotyczny maj
Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w miejskich obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 79. rocznicy zakończenia II wojny światowej.
Szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz przedstawiciele społeczności szkolnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!