Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Patriotyczny maj

Ocena 0/5

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w miejskich obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 79. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

Szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz przedstawiciele społeczności szkolnej.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu uczniowie w strojach galowych ze sztandarem szkoły. Na zdjęciu pomnik i wartujący żołnierze. Na zdjęciu uczniowie w strojach galowych ze sztandarem szkoły. Na zdjęciu uczniowie w strojach galowych ze sztandarem szkoły.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności