Warsztaty o emocjach
Uczniowie klasy 1b po raz kolejny odwiedzili Książnicę Zamojską. Wzięli udział w warsztatach dotyczących emocji na podstawie książki A. Llenas "Kolorowy potwór". Rozpoznawali, nazywali emocje oraz poznali sposoby radzenia sobie z trudnymi odczuciami. Na kole fortuny losowali nazwy emocji i wskazywali je gestem lub mimiką. Chętnie rozmawiali o swoich emocjach. Na zakończenie zajęć każdy uczeń wykonał butelkę sensoryczną.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!