Edukacja z wojskiem
W naszej szkole odbyły się dzisiaj zajęcia w ramach przedsięwzięcia "Edukacja z wojskiem". Uczniowie klasy 7a dowiedzieli się, jak zachować się w trudnych sytuacjach, w tym związanych z zagrożeniem zdrowia i życia. Poznali zasady krytycznej analizy informacji dostępnych w sieci w kontekście zagrożeń współczesnego świata.
Młodzież zadawała wiele ciekawych pytań związanych z trudami pracy żołnierzy, ich drogi edukacyjnej i zawodowej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!