Bajki symfoniczne
Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w niecodziennym koncercie. Aktorzy - Gabriela Oberbek i Janusz Zadura przeczytali znane dzieciom, wyświetlone na ekranie bajki "Jaś i Małgosia" i "Stoliczku nakryj się". Podkład muzyczny zapewnili muzycy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka. Dodatkowo, aktorzy prowadzili rozmowy z dziećmi oraz wspólne zaśpiewali z nimi zimowe piosenki. Dyrygent opowiedział też uczniom o wyglądzie każdego instrumentu, a muzycy zaprezentowali jego brzmienie. Była to prawdziwa uczta wielozmysłowego odbioru bajek. Po powrocie do szkoły uczniowie wykonali ilustracje przedstawiające koncert.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!