Bajeczny ogród
Bajeczny koncert, który odbył się pod koniec kwietnia miał bajeczną scenografię. Wszyscy uczniowie byli zaangażowani w przygotowanie dekoracji Bajecznego Koncertu. Każda klasa przygotowała swoją wizję fantastycznego ogrodu. Obrazy powstały z pojedynczych elementów wykonanych przez wszystkich uczniów klasy. Dzięki współpracy i zaangażowaniu powstały niezwykłe dzieła. Każde inne i każde wspaniałe.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!