Ćwiczymy ze strażakami
Dzisiaj w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja, której celem było sprawdzenie, jak szybko i bezpiecznie uczniowie oraz pracownicy opuszczą budynek w sytuacji zagrożenia pożarem. Ćwiczenia przebiegły sprawnie – wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli udali się do wyznaczonych miejsc zbiórki. Dzięki temu mogliśmy przećwiczyć prawidłowe zachowania i utrwalić procedury bezpieczeństwa.
Po zakończonej ewakuacji odbyło się szkolenie prowadzone przez strażaków. Strażacy zaprezentowali także praktyczne użycie gaśnic – każdy mógł zobaczyć, jak wygląda gaszenie ognia w rzeczywistości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!