Zielona szkoła ... pożegnanie.
Trzeci i...niestety ostatni dzień Zielonej Szkoły. Krasnobród pożegnał nas deszczem. Zakończyliśmy nasze zajęcia, projekty, gry i zabawy. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do Zamościa.
#FunduszeEuropejskie#FunduszeEU


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!