Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Ćwiczymy ze strażakami

Ocena 0/5

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja, której celem było sprawdzenie, jak szybko i bezpiecznie uczniowie oraz pracownicy opuszczą budynek w sytuacji zagrożenia pożarem. Ćwiczenia przebiegły sprawnie – wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli udali się do wyznaczonych miejsc zbiórki. Dzięki temu mogliśmy przećwiczyć prawidłowe zachowania i utrwalić procedury bezpieczeństwa.

Po zakończonej ewakuacji odbyło się szkolenie prowadzone przez strażaków. Strażacy zaprezentowali także praktyczne użycie gaśnic – każdy mógł zobaczyć, jak wygląda gaszenie ognia w rzeczywistości.

Galeria zdjęć

p1 p2 p3 p4 p5 p7 p8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności