Bezpiecznie na rowerze
Uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Zamościu 19 kwietnia 2024 r. Wzięli udział w czterech konkurencjach: teoretycznej - testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz praktycznych –jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego i torze sprawnościowym oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Reprezentowali nas uczniowie klasy 6b - Michał, Kamil i Roksana.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!