Pomagamy
Świetlica szkolna i szkolne koło wolontariatu serdecznie zapraszaja do udziału w akcji charytatywnej - pomóżmy bezdomnym psiakom z zamojskiego schroniska.
Akcja trwa od 15 do 26 kwietnia. Wspólnie możemy pomóc. Wystarczy jedna rzecz z listy, która znajduje się na plakacie obok pokoju nauczycielskiego. Wszelkie pytania można kierować do Pani Kasi ze świetlicy szkolnej, która jest wolontariuszką naszego zamojskiego schroniska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!