Dzień Ziemi w szkolnym ogrodzie
Uczniowie klasy 4a z okazji Dnia Ziemi zadbali o szkolny ogród sensoryczny. Wykonali wiosenną pielęgnację i sadzili nowe rośliny. Przy okazji obserwowali, które rośliny kwitną i jaki jest ich stan po zimowych miesiącach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!