Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Bezpiecznie na rowerze

Ocena 0/5

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Zamościu 19 kwietnia 2024 r. Wzięli udział w czterech konkurencjach: teoretycznej - testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz praktycznych –jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego i torze sprawnościowym oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Reprezentowali nas uczniowie klasy 6b - Michał, Kamil i Roksana.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu uczeń pokonuje tor przeszkód na rowerze. Na zdjęciu uczeń pokonuje tor przeszkód na rowerze. Na zdjęciu uczeń pokonuje tor przeszkód na rowerze. Na zdjęciu uczniowie pokonują tor przeszkód na rowerze. Na zdjęciu uczeń pokonuje tor przeszkód na rowerze.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności