Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Bajki symfoniczne

Ocena 0/5

Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w niecodziennym koncercie. Aktorzy - Gabriela Oberbek i Janusz Zadura przeczytali znane dzieciom, wyświetlone na ekranie bajki "Jaś i Małgosia" i "Stoliczku nakryj się". Podkład muzyczny zapewnili muzycy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka. Dodatkowo, aktorzy prowadzili rozmowy z dziećmi oraz wspólne zaśpiewali z nimi zimowe piosenki. Dyrygent opowiedział też uczniom o wyglądzie każdego instrumentu, a muzycy zaprezentowali jego brzmienie. Była to prawdziwa uczta wielozmysłowego odbioru bajek. Po powrocie do szkoły uczniowie wykonali  ilustracje przedstawiające koncert.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu slajd tytułowy koncertu. Na zdjęciu ilustracje uczniów. Na zdjęciu slajd z koncerty. Na zdjęciu slajd z koncertu. Na zdjeciu slajd z koncertu.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności