Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości
Poczet sztandarowy naszej szkoły oraz zuchy z 141. Gromady Zuchowej „Słoneczne Promyki” – uczniowie z klasy 2a – wzięli udział w uroczystościach patriotycznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się na Rynku Wielkim w Zamościu.
Podczas wydarzenia uczniowie z dumą reprezentowali społeczność szkolną, uczestnicząc w apelu pamięci oraz składając kwiaty na płycie upamiętniającej Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Była to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu, a także okazja, by wspólnie oddać hołd wszystkim, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!