Narodowe Święto Niepodległości
W naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji cała społeczność szkolna wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu”, podczas której o symbolicznej godzinie wspólnie odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego.
Wspólne wykonanie hymnu stworzyło wyjątkową atmosferę jedności i patriotyzmu. Chwilę później odbyła się krótka, lecz bardzo podniosła uroczystość. Uczniowie przygotowali krótkie wystąpienie przypominające najważniejsze wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, a także zaprezentowali wiersze i patriotyczne piosenki.
Całe wydarzenie miało na celu podkreślenie wartości wolności, pamięci historycznej oraz szacunku do ojczyzny. Uroczystość przypominała wszystkim o znaczeniu 11 listopada w historii naszego kraju.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!