Piękno jesieni
Jesień na dobre zagościła w naszej świetlicy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonują prace plastyczne związane z tą piękną porą roku. Powstają różne prace w kolorach jesieni. Uczniowie z radością wykorzystują różne materiały - papier, farby, plastelinę, liście i kasztany. Praca sprawia im wiele przyjemności, a świetlica wypełnia się ciepłymi, jesiennymi barwami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!