Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Ocena 0/5

Poczet sztandarowy naszej szkoły oraz zuchy z 141. Gromady Zuchowej „Słoneczne Promyki” – uczniowie z klasy 2a – wzięli udział w uroczystościach patriotycznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się na Rynku Wielkim w Zamościu.

Podczas wydarzenia uczniowie z dumą reprezentowali społeczność szkolną, uczestnicząc w apelu pamięci oraz składając kwiaty na płycie upamiętniającej Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Była to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu, a także okazja, by wspólnie oddać hołd wszystkim, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę.

Galeria zdjęć

S1 S2 S3 1000057023 1000057040
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności