Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Narodowe Święto Niepodległości

Ocena 0/5

W naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji cała społeczność szkolna wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu”, podczas której o symbolicznej godzinie wspólnie odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego.

Wspólne wykonanie hymnu stworzyło wyjątkową atmosferę jedności i patriotyzmu. Chwilę później odbyła się krótka, lecz bardzo podniosła uroczystość. Uczniowie przygotowali krótkie wystąpienie przypominające najważniejsze wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, a także zaprezentowali wiersze i patriotyczne piosenki.

Całe wydarzenie miało na celu podkreślenie wartości wolności, pamięci historycznej oraz szacunku do ojczyzny. Uroczystość przypominała wszystkim o znaczeniu 11 listopada w historii naszego kraju.

Galeria zdjęć

H1 H2 H3 H4 H6 H7 H8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności