Spacerem po Warszawie
Uczniowie klasy 5a, 4a, 4b, 6a,6b i 8a odwiedzili Warszawę. Spacerowaliśmy po Łazienkach Królewskich, Starym Mieście, Ogrodzie Saskim. Największe wrażenie zrobił na wszystkich wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki. Panorama miasta wspaniała. Inne spotkania nie mniej urocze. Wiewiórki i pawie w Łazienkach wszystkich zauroczyły. Pogoda nam dopisała, pamiątki zakupione, zdjęcia wykonane.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!