Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Spacerem po Warszawie

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 5a, 4a, 4b, 6a,6b i 8a odwiedzili Warszawę. Spacerowaliśmy po Łazienkach Królewskich, Starym Mieście, Ogrodzie Saskim. Największe wrażenie zrobił na wszystkich wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki. Panorama miasta wspaniała. Inne spotkania nie mniej urocze. Wiewiórki i pawie w Łazienkach wszystkich zauroczyły. Pogoda nam dopisała, pamiątki zakupione, zdjęcia wykonane.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu Pomnik Powstańców Warszawy. Na zdjęciu paw Na zdjęciu uczniowie przed Pałacem Prezydenckim. Na zdjęciu wiewiórka w parku. Na zdjęciu paw w parku. Na zdjęciu kanał przy Pałacu na wodzie. Na zdjęciu uczniowie przy pomniku J III Sobieskiego Na zdjęciu Syrenka w Warszawie. Na zdjęciu Pomnik Powstańców Warszawy. Na zdjęciu widok z PKiN.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności