Tajemnice Roztocza
Uczniowie klas czwartych spędzili dzień na Roztoczu. Wspólnie bawili się, relaksowali na hamakach. Rozpoznawali przedmioty, które dawniej używane były w gospodarstwach domowych i w szkole. Słuchali odgłosów przyrody i wykonali mandale. Był to doskonały detoks cyfrowy. Dzień bez telefonu.
Na koniec było ognisko i pieczone kiełbaski. Pogoda dopisała... całe szczęście.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!