Praktykujemy bon ton
Uroczyście rozpoczęliśmy realizację programu Bon ton. Uczennice z klasy 6a i 5b zostały ambasadorkami programu. Przed nami dużo pracy. Najważniejsze to poznawania zasad i stosowanie ich w praktyce. Zaczęliśmy od powitań i pożegnań.
Miłego dnia, miło Cię widzieć, dzień dobry, dziękuję. To proste i miłe słowa, które powinny nam towarzyszyć codziennie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!