Poznajemy ptaki
Uczniowie klasy 2b wykonali w ramach zadania interdyscyplinarnego klasową gazetkę „Poznajemy ptaki”. Pracowali w parach. Samodzielnie projektowali stronę gazety i rozmieszczali na niej materiały. Czytali tekst i wybierali informacje, które chcieli zamieścić na stronie. Kolorowali ilustracje wybranych ptaków. Na zakończenie zajęć każda grupa omówiła swoją pracę. Na koniec uczniowie wykonali pracę plastyczną „Ptaki malowane dłonią”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!