Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Praktykujemy bon ton

Ocena 0/5

Uroczyście rozpoczęliśmy realizację programu Bon ton. Uczennice z klasy 6a i 5b zostały ambasadorkami programu.  Przed nami dużo pracy. Najważniejsze to poznawania zasad i stosowanie ich w praktyce. Zaczęliśmy od powitań i pożegnań.

Miłego dnia, miło Cię widzieć, dzień dobry, dziękuję. To proste i miłe słowa, które powinny nam towarzyszyć codziennie.

Galeria zdjęć

1731524604715 1731524604676 1731524604710 1731524604704 1731524604670 1731524604663
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności