Debata, czyli dyskusja o szkolnych sprawach.
Dnia 24 marca 2025 roku w naszej szkole odbyła się debata, w której uczestniczyli rodzice, uczniowie oraz nauczyciele. Tematem dyskusji było korzystanie z telefonów komórkowych w szkole oraz używanie wulgaryzmów. Debata miała na celu wypracowanie wspólnego stanowiska oraz wypracowanie rozwiązań.
Podczas wspólnych rozmów szukaliśmy odpowiedzi na szereg nurtujących nas pytań: Jakie są największe zalety i wady korzystania z telefonów komórkowych w szkołach? Czy całkowity zakaz używania telefonów szkołach to dobre rozwiązanie? Jak egzekwować ewentualne łamanie zakazów? Jakie w szkole powinny obowiązywać zasady korzystania z telefonów komórkowych?
Kolejnym zagadnieniem, którym zajmowaliśmy się podczas debaty było nadużywanie przez uczniów wulgaryzmów.
Pytania i praca nad odpowiedziami wzbudziły wśród uczestników niemałe emocje. Dyskusja była bardzo ekscytująca. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem dzielili się swoimi poglądami i prezentowali efekty pracy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!