Jesienią o mieście.
W piątek 2 drużyny uczniowskie z klas 7b, 8a i 8b uczestniczyły w Grze Miejskiej Jesienne harce w Ekonomiku. Poznawaliśmy historie Zamościa i jego mieszkańców a także zdobyliśmy wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i doskonaliliśmy współpracę podczas konkurencji grupowych. Wszyscy dobrze się bawili.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!