Pierwsza wycieczka
W środę 23.10.2024 uczniowie z klasy 1a i 1b wyruszyli na swoją pierwszą uczniowską wycieczkę. Odwiedzili bardzo ciekawe miejsce AZYL - Kraina Zabawy. Dzieci bawiły się na torach przeszkód, skakały na trampolinie, jeździły na gokardach, zjeżdżały na tyrolce, działały plastycznie. Miały okazję nakarmić i pogłaskać króliki. Każdy znalazł dla siebie ciekawą aktywność. Był czas na spędzenie czasu w towarzystwie kolegów i koleżanek. Nie obyło się bez kiełbasek z ogniska. Było bardzo sympatycznie i smacznie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!