Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Debata, czyli dyskusja o szkolnych sprawach.

Ocena 0/5

Dnia 24 marca 2025 roku w naszej szkole odbyła się debata, w której uczestniczyli rodzice, uczniowie oraz nauczyciele. Tematem dyskusji było korzystanie z telefonów komórkowych w szkole oraz używanie wulgaryzmów. Debata miała na celu wypracowanie wspólnego stanowiska oraz wypracowanie rozwiązań.

Podczas wspólnych rozmów szukaliśmy odpowiedzi na szereg nurtujących nas pytań: Jakie są największe zalety i wady korzystania z telefonów komórkowych w szkołach? Czy całkowity zakaz używania telefonów szkołach to dobre rozwiązanie? Jak egzekwować ewentualne łamanie zakazów? Jakie w szkole powinny obowiązywać zasady korzystania z telefonów komórkowych?

Kolejnym zagadnieniem, którym zajmowaliśmy się podczas debaty było nadużywanie przez uczniów wulgaryzmów.

Pytania i praca nad odpowiedziami wzbudziły wśród uczestników niemałe emocje. Dyskusja była bardzo ekscytująca. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem dzielili się swoimi poglądami i prezentowali efekty pracy.

 

Galeria zdjęć

Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjeciu plakat. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stołach rozmawiają.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności