Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Pierwsza wycieczka

Ocena 0/5

W środę 23.10.2024 uczniowie z klasy 1a i 1b wyruszyli na swoją pierwszą uczniowską wycieczkę. Odwiedzili bardzo ciekawe miejsce AZYL - Kraina Zabawy. Dzieci bawiły się na torach przeszkód, skakały na trampolinie, jeździły na gokardach, zjeżdżały na tyrolce, działały plastycznie. Miały okazję nakarmić i pogłaskać króliki. Każdy znalazł dla siebie ciekawą aktywność. Był czas na spędzenie czasu w towarzystwie kolegów i koleżanek. Nie obyło się bez kiełbasek z ogniska. Było bardzo sympatycznie i smacznie. 

Galeria zdjęć

462541131_842297727985718_2453891433459881899_n — kopia 462541188_1063155921754862_4125006143083374848_n — kopia 462543445_529755216475646_5951094655452911868_n 462543477_1500018190706875_1508197325449869592_n 462546688_509327118605707_406513159866404238_n 462548089_865099182439732_3155445277329685732_n 462548100_1105761817862974_6441733570287966562_n — kopia 462550912_3506420406159644_1112430482961761465_n 462551019_1685678915612448_3202996534211785916_n — kopia 462559578_940383968123309_4811068232345746841_n 462577554_1709474553177873_146212205941182464_n 462580041_1708583613331055_7300942655201332330_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności