Na talerzu!
Uczniowie z klasy 1a, w ramach zajęć kulinarnych, przygotowali zupę jarzynową. Zapoznali się z wartościami odżywczymi warzyw. Samodzielnie obierali i kroili ziemniaki, marchewkę, pietruszkę, pomidory, paprykę, cebulę, kalafior. Samodzielnie nakryli do stołu i posprzątali po sobie. Zupa wyszła pyszna.
Uczniowie wykorzystywali sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszlosci #laboratoriaprzyszlosci


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!