Jak w domu...
Nauka zajęć domowych rozpoczęta. Uczniowie z klasy 1a rozpoczęli zajęcia rozwijające kreatywność z gotowania. Zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas zajęć kulinarnych. Wspólnie przygotowali pyszną jajecznicę i grzanki tostowe na drugie śniadanie.
W czasie lekcji uczniowie rozmawiali o potrzebach roślin. Przygotowali ziemię z nawozem ze skorupek. Napełnili doniczki i zasadzili palmy. Będą je pielęgnować w domu. Co jakiś czas będą się chwalić jak rosną.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!