Eko gra z nagrodami
Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły odniosły sukces w Wojewódzkim Konkursie na grę planszową „EkoGra”, organizowanym pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się 25 kwietnia 2025 roku w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie.
Z dumą ogłaszamy, że Matylda Drążewska oraz Zuzanna Kołodziej zostały laureatkami tego prestiżowego wydarzenia. Wyróżnienia otrzymały również Joanna Kowalczyk i Zuzanna Huk.
Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom oraz życzymy im dalszych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!