Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Eko gra z nagrodami

Ocena 0/5

Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły odniosły sukces w Wojewódzkim Konkursie na grę planszową „EkoGra”, organizowanym pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się 25 kwietnia 2025 roku w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie.

Z dumą ogłaszamy, że Matylda Drążewska oraz Zuzanna Kołodziej zostały laureatkami tego prestiżowego wydarzenia. Wyróżnienia otrzymały również Joanna Kowalczyk i Zuzanna Huk.
Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom oraz życzymy im dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

4 3 2 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności