Ciepło dla stóp - świąteczny duch
Szkolny Klub Wolontariatu włączył się do konkursu organizowanego przez Zamojskie Centrum Wolontariatu na najlepszą inicjatywę na rzecz społeczności lokalnej. Tym razem Wolontariusze postanowili wesprzeć osoby bezdomne. Zorganizowali szkolną kawiarenkę podczas dyskoteki szkolnej. Zebrane fundusze przeznaczą na zakup ciepłych skarpet.
Każdy może dołączyć do akcji. Czekamy na cieplusie, zimowe skarpety.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!