Majowe święta
Uczniowie naszej szkoły, przygotowując się do obchodów Święta Flagi i Święta Konstytucji 3go Maja, wzięli udział w różnych przedsięwzięciach. W klasach odbywało się kodowanie, malowanie plakatów, wykonywanie flag w barwach narodowych. obchodach świąt majowych wzięła udział także świetlica szkolna. Powstały prace i dekoracje nawiązujące do barw narodowych. Uczniowie przygotowali też happening patriotyczny. Klasa 5b zaproponowała projekt społeczny związany ze świętami. Plakaty udekorowały szkołę, kotylionami udekorowaliśmy społeczność szkoły. Podsumowaniem było spotkanie wszystkich uczniów na szkolnym boisku. Nasza flaga była imponująca! Brawo!
Przedstawiciele naszej szkoły ze sztandarem reprezentowali nas na miejskich obchodach świąt majowych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!