Kwiecień miesiącem świadomości autyzmu
Kwiecień to miesiąc świadomości autyzmu. Uczniowie naszej szkoły brali udział w różnych działaniach związanych z tą tematyką.
W środę 2 kwietnia uczniowie, na znak solidarności z osobami ze spektrum autyzmu, odbijali kolorowe dłonie, tworząc kolorowy symbol nieskończoności. Twórczość tą można było podziwiać na korytarzu przez cały kwiecień. W klasach podczas rozmów powstawały też inne symbole wsparcia takie jak np. niebieskie motyle. To był czas na rozmowy i poszerzanie wiedzy o funkcjonowaniu osób w spektrum autyzmu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!